Bydgoszcz Skrzetusko , Jagiellońska

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Projekt przygotowany z wyjątkową starannością nawiązuje do największych osiągnięć francuskiego urbanisty Georgesa Haussmanna, który w połowie XIX w. przebudował Paryż. Osiedle – charakteryzujące się niepowtarzalnym, eleganckim stylem i wysokim standardem wykończenia.”
Połączenie klasycznej stylistyki z nowoczesnymi materiałami sprawia, że budynek bardzo mocno wyróżnia się na tle innych bydgoskich inwestycji.

Chcąc wyróżnić budynki na osiedlu projektanci pomyśleli o najlepszych rozwiązaniach i materiałach najwyższej jakości. Wszystkie cechuje klasycystyczna forma, wyraźnie zaznaczone kamienne kolumny, elementy piaskowca, detal nadający całości wyjątkowy charakter. W takich przestrzeniach każdy czuje się wyjątkowo.

Zdaniem niektórych architektów i urbanistów o atrakcyjności budynku stanowi głównie jego funkcjonalność. Ta maksyma znalazła zastosowanie w projekcie inwestycji. Piękno i wygoda, zróżnicowane metraże, przestronne klatki schodowe, nowoczesne technologie jak np.: światłowody, wideo domofony, podgląd monitoringu w TV, windy, które można będzie przywołać z domu na wskazane piętro. Tak powstał projekt emanujący pozytywną energią, gdzie malownicza architektura łączy się z wysoką użytecznością.