Szubin, Władysława Wiewiórowskiego

lokalizacja: Szubin, Władysława Wiewiórowskiego

termin realizacji: II kwartał 2023 roku

Opis nieruchomości

“Kolejne rodziny już wkrótce zamieszkają w własnym M!” – właśnie tak mógłby brzmieć nagłówek artykułu o nowej inwestycji Spółki INVEST CLUB. Z przyjemnością bowiem pragniemy poinformować, że przystąpiliśmy do realizacji budowy nowego osiedla przy ulicy Cegielnianej w Szubinie.

Osiedle składać się będzie z pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie zrewitalizowanym po byłej cegielni, zaledwie kwadrans od oddalonej o 18 kilometrów Bydgoszczy. W sąsiedztwie znajduje się zrealizowane przez dewelopera osiedle domów wielorodzinnych przy ul. Wiewiórowskiego i Pałuckiej z 210 mieszkaniami oraz osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Dalekiej z 64 mieszkaniami.

Mieszkania w nowoczesnym standardzie
Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy budynku „A” zlokalizowanego na działce nr 2438/25. Budynek „A” to obiekt wolnostojący, jednoklatkowy, pięciokondygnacyjny, podpiwniczony i wyposażony w windę osobową. Architektura budynku utrzymana będzie w nowoczesnym stylu, w jasnych odcieniach z dekoracyjnymi elementami imitującymi cegłę. W budynku zaprojektowano 38 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych z aneksem kuchennym w pokoju dziennym o zróżnicowanej powierzchni od 39 m2 do 85 m2. W piwnicy znajdą się komórki lokatorskie oraz hala garażowa, z których skorzystają zmotoryzowani mieszkańcy. Mieszkania charakteryzować się będą przemyślanym i funkcjonalnym układem pomieszczeń, a każde wyposażone będzie w przestronny, wygodny balkon. Na etapie budowy możliwa będzie aranżacja przestrzeni mieszkalnej według projektu kupującego. Przewidujemy także możliwość łączenia mieszkań.

Wszędzie blisko
Wizyta na poczcie, zakupy, odprowadzenie pociechy do szkoły czy przedszkola – to wszystko załatwisz na miejscu, bez tłumów i korków, krok od swojego domu. Nieopodal naszego osiedla zlokalizowane są bowiem liczne obiekty handlowe i usługowe, kościół, urząd, szpital i wiele innych. Co więcej, na pobliskim, rozległym terenie, przewiduje się budowę obiektów rekreacyjno-sportowych, które zapewnią mieszkańcom możliwość codziennego relaksu oraz aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Inwestycja, która się opłaci
Inwestując w zakup mieszkania przy ulicy Wiewiórowskiego zyskujesz podwójnie – już dziś, bo nareszcie zamieszkasz w swoim własnym, wymarzonym M i w przyszłości, ponieważ wartość podmiejskiej nieruchomości, z uwagi na inwestycje związane z budową drogi S5, będzie dynamicznie rosła. Bądź jednym z pierwszych, którzy w tak konkurencyjnej cenie będą mieli szansę zakupu mieszkania w dogodnej, zyskującej na popularności lokalizacji. Z dokonanej przez naszych ekspertów analizy rynku nieruchomości wynika, że już dziś, decydując się na zakup mieszkania przy ulicy Cegielnianej w Szubinie, zaoszczędzisz nawet 2000 zł/m2 względem cen mieszkań na pobliskim rynku bydgoskim.

Z dala od zgiełku
Zaprojektowane osiedle zlokalizowane będzie zaledwie 18 kilometrów od Bydgoszczy. Dla osób dojeżdżających do pracy oznacza to jedynie 17 minut “eską”, bez pośpiechu, stania w korkach i świateł po drodze. Masz dość miejskiego zgiełku, pędu i smogu? Nie mogłeś wybrać lepiej! Żyj w otoczeniu lasów i domków rodzinnych, ciesz się spokojem, a w razie potrzeby – błyskawicznie docieraj do dużego, położonego nieopodal miasta! Nie czekaj – już dziś dokonaj rezerwacji swojego mieszkania przy ulicy Cegielnianej w Szubinie!

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Biuro Sprzedaży
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa