Bydgoszcz Centrum , Tadeusza Kościuszki

termin realizacji: III kwartał 2021 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Mzuri CFI Kujawsko – Pomorskie przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na wynajem w nowym budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 13 w Bydgoszczy. Inwestycja ta zawdzięcza swoją atrakcyjność połączeniu świetnej lokalizacji blisko centrum Bydgoszczy oraz kompleksowemu przygotowaniu mieszkań pod wynajem.
Budynek zawierać będzie 35 lokali (kawalerek i mieszkań dwupokojowych), wykończonych oraz wyposażonych w meble i niezbędne sprzęty, sprzedawanych wraz z usługą zarządzania najmem przez Mzuri na okres 5 lat. Bliski termin realizacji (III kwartał 2021) oraz zwrot z inwestycji rzędu 6% czynią z tej inwestycji idealną opcję dla tych inwestorów, którzy szukają mieszkań w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji, wysokich zwrotów i kompleksowej usługi zarządzania najmem.

Udogodnienia:
☒ teren ogrodzony
☒ internet
☒ przystosowanie dla niepełnosprawnych
☒ TV kablowa
☒ winda
☒ wykończenie w standardzie Mzuri

Budynek przy ul. Tadeusza Kościuszki 13 to lokalizacja w centrum miasta, 20min piechotą od Starego Rynku, liczne punkty usługowe w okolicy przedszkole i park w promieniu 500m. Ostatnia tego typu wolna działka w Bydgoszczy!

Według serwisu bankier.pl, bydgoski rynek nieruchomości zanotował w ubiegłym roku najwyższy wzrost cen najmu w Polsce: 6,6% w skali roku!

Jak pokazują oficjalne dane NBP, ceny transakcyjne na rynku pierwotnym wzrosły w przeciągu ostatniego roku o ok. 9,8%, czyli więcej niż w Warszawie (9,2%) i tyle samo co w Gdańsku (9,9%).

BIURO INFORMACJI I SPRZEDAŻY 
T: 5000 2 8888
E: kontakt@simpledom.com.pl
Nieprawidłowy adres E-mail
>