Bydgoszcz Bartodzieje, Gajowa

lokalizacja: Bydgoszcz Bartodzieje, Gajowa

termin realizacji: I kwartał 2022 roku

Opis nieruchomości

Cascada Bartodzieje to połączenie nowego budownictwa wielorodzinnego idealnie wkomponowanego w atrakcyjne otoczenie w jakim się znajduje. Na siedmiu piętrach kaskadowego budynku znajdzie się 57 mieszkań wraz z miejscami garażowymi pod budynkami oraz pomieszczeniami gospodarczymi umieszczonymi obok mieszkań na korytarzu. Inwestycja realizowana będzie przy ul. Gajowej 74 w Bydgoszczy, w otoczeniu zieleni ogrodów działkowych i nowoczesnego osiedla mieszkaniowego Atrium Park. Nowym mieszkańcom zapewni świetnie skomunikowane, fantastyczne miejsce do zamieszkiwania i spędzania wolnego czasu.
Nowoczesne budownictwo
Tylko 57 mieszkań i 8 kondygnacji mieszkalnych nadają inwestycji przyjazny charakter. Połączenie tradycyjnego budownictwa z nowoczesną architekturą nadają projektowi nowoczesności i designerskiego smaku.
Ułatwienia w poruszaniu
Budynek wyposażony w dwie windy ułatwiające poruszanie na wszystkich kondygnacjach. Nie ważne czy wracasz z zakupami czy masz problemy z poruszaniem, Cascada Bartodzieje ułatwi Ci powrót do domu.
Miejsca postojowe i komórki
Na każdej kondygnacji znajdują się komórki lokatorskie zaś pod budynkami zaprojektowaliśmy miejsca garażowe z wielopoziomowymi platformami. Przy budynku znajduje się parking z możliwością wynajęcia dodatkowego miejsca postojowego.

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Biuro Sprzedaży
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa