Latem wygrzej się na ogrodzie, a zimą w saunie :)

lokalizacja: Bydgoszcz

839 000 PLN

4 935 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi dziś zaprosić na spacer po Jarach! Spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych graniczącej z Miedzyniem i Błoniem w niedalekiej odległości od centrum naszego pięknego miasta.

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI :
Dom składa się z kilku kondygnacji, całość to około 170m. Część mieszkalna to około 120m, ale wszystko zależy od aranżacji.
Na najniższej kondygnacji trzy stopnie  od parteru znajduje się w sumie nowy gazowy Piec kondensacyjny, który dba o ciepło w całym domu. Jeśli mówimy o cieple to tuż obok znajdziemy sporą Saunę, a jeśli jeszcze ciepełka nam mało to możemy wygrzać się w solarium! kubeł zimnej wody zapewnia łazienka tuż obok.
Na parterze zlokalizowany jest duży pokój  oraz garaż. Na wysokim parterze znajduje się  jadalnia otwarta na kuchnię z wyjściem na taras i widokiem na ogródek. Klimatu w jesienne dni dodaje tu piec typu koza. Na tym poziomie znajdziemy też łazienkę.
Kilka stopni wyżej znajdują się kolejne przestronne dwa pokoje 27m z kominkiem i 18m oba z wyjściem na taras.

STANDARD WYKOŃCZENIA :
Budynek zewnątrz jak i w środku zadbany na bieżąco serwisowany w każdym calu. Dach co dwa lata sprawdzany przez firmę dekarską. Elewacja niedawno wykonana, a pod nią ocieplenie przeszło 20cm. Na podłogach parkiet mozaika. Okna drewniane trzyszybowe kilkuletnie. Teren ogrodzony monitorowany, a dom wyposażony w alarm. 


BUDYNEK, TEREN ORAZ LOKALIZACJA :
Nieruchomość gruntowa o wielkości 555m2 pomieściła oprócz domu, spory ogródek oraz podjazd nawet na kilka aut. Budynek z końca lat 70tych położony jest na jednym z bardziej pożądanych rejonów. Trzy kroki stąd osiedle Błonie, a tam sławetny rynek. Ponadto w pobliżu pełne zaplecze spożywczo gastronomiczne, siłownie, usługi beauty czy czego tam dusza zapragnie wszak to tylko 3km od Starego Rynku. Szybki wylot w stronę s5 i obwodnicy miasta.Serdecznie zapraszam na prezentacje !
z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też bezpłatnie uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa