Dom, Miedzyń, blisko kanału, no sztos!

lokalizacja: Bydgoszcz, Maciejowicka

749 000 PLN

3 420 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi zaprezentować dom wolnostojący, który może wymagać trochę pracy, ale wcale nie musi! to zależy od Twoich preferencji!

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI :
Dom składa się z trzech kondygnacji:
Piwnica o wielkości około 60m2 składająca się z miejsca na garaż, kotłowni gdzie znajdziemy piec  gazowy dwufunkcyjny oraz kilku pomieszczeń piwnicznych, które śmiało możemy przerobić na pokoje!

Parter o wielkości około 65m2 składa się przestronnego 23m Salonu z wyjściem na właśnie remontowany taras z zejściem do ogrodu. Tuż obok znajduje się przepiękna Kuchnia z kamienną wyspą, która zachwyci każdego entuzjastę gastronomi czy imprez w kuchni. Na parterze znajduje się jeszcze niewielkie wc, które można zamienić na składzik. 

Na piętro o wielkości około 60m2 dotrzemy schodami, które wymagają dokończenia. Na ich szczycie znajdziemy niewielki przedpokój, a wraz z nim trzy przestronne sypialnie 12m2, 12m2, oraz 13m2 z wyjściem na balkon.  Łazienka 6m2 znajdująca się na piętrze jest po remoncie.

STANDARD WYKOŃCZENIA :
Dach po remoncie, w budynku wymieniono wszystkie instalacje Cieplną, Gazową, Wodną i Elektryczną. Zamontowano nowy piec firmy Buderus. 
Parter wymaga jedynie dopracowania, schody oraz piętro (oprócz łazienki) wymagają więcej pracy, ale jak wspomniałem na początku można mieszkać i w tym stanie. 
Elewacja znośna, a działka częściowo zaadoptowana. 

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA :
Budynek z lat 80tych położony jest na jednym z bardziej pożądanych osiedli czyli Miedzyń!! tylko 100m od Kanału Bydgoskiego, a w pobliżu pełne zaplecze spożywczo gastronomiczne, siłownie, usługi beauty czy czego tam dusza zapragnie.
Doskonała komunikacja z centrum miasta oraz  PRZEDE WSZYSTKIM wyśmienity wylot na s5, s10

Serdecznie zapraszam na prezentacje ! 
z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też bezpłatnie uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa