Dom. Budynek mieszkalny. Garaż. Magazyn.

lokalizacja: Koronowo

685 000 PLN

2 537 PLN / m2

Opis nieruchomości


Pragnę Państwu zaprezentować dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210 m2 na działce 600m2 położony o 5min jazdy od centrum KORONOWA w willowej części miasta z dojazdem pod samą bramę kostką brukową.
Na posesji znajduje się  jeszcze garaż/30m2/ , pomieszczenie magazynowo/warsztatowe /50m2, oraz samodzielny budynek mieszkalny ok.70 m2 składający się z kuchni, łazienki i dwóch pokoi.
Do zamieszkania od zaraz. Obecnie lokal jest wynajęty i przynosi stały dochód.
Na pierwszej kondygnacji  po przekroczeniu progu domu wchodzimy do przedsionka/7m2/ w którym możemy zostawić wierzchnie ubranie, zdjąć obuwie . Zaraz na prawo trafiamy na schody prowadzące do piwnicy , i na piętro domu. na parterze znajduje się WC/1,8m2/w której znajduje się a. Korytarz/8m2/ z lewej strony prowadzi nas do drzwi pokoju/14m2/ oraz połączonego z nim drugiego pokoju /17m2/. Z tak powstałego przestronnego salonu mamy wejście do kuchni /15m2/ ze spiżarnią.
Schody na górę prowadzą  nas do strefy pełnej prywatności.
Tu na piętrze znajdują trzy sypialnie, duża przestronna łazienka z prysznicem i wanną, oraz piękny słoneczny taras z widokiem na tył posesji.
Pod całym budynkiem jest podpiwniczenie z węzłem cieplnym, suszarnią, spiżarnią i pomieszczeniem gospodarczy.


Proszę koniecznie obejrzeć  załączony do oferty wirtualny spacer.

Podczas prezentacji zachowujemy najwyższe standardy ochrony przed wirusem COVID-19.

Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.


Masz pytania, dzwoń do Jurka 607 801 895

Wirtualny spacer po nieruchomości
Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Jerzy Wróbel
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa