Wyjątkowa rezydencja w Osielsku 711m2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
5 480 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 711 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Osielsko , Szosa Gdańska
  • Rok budowy : 2005
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : 389544
  • Cena za m2 : 7707.45 PLN

W ofercie biura Simple zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej nieopodal Bydgoszczy w gminie Osielsko

Dom, rezydencja, willa, a najpewniej posiadłość w której każdy detal niczym dźwięki orkiestry tworzy niepowtarzalny klimat, dzięki czemu możesz przez cały rok cieszyć się włoskim klimatem.

Na ponad 8tys metrów kwadratowych zaaranżowano wspaniały ogród z urokliwym stawem nad którym pochyla się płacząca wierzba, altana z piecem do włoskiej pizzy a całości dopełniają bogate nasadzenia, które o każdej porze roku zachwycają właściciela oraz jego gości.

Dom o powierzchni całkowitej aż 711m2 od samego wejścia zachwyca nas wspaniałym holem, z pięknymi schodami które prowadzą nas na górne piętro ze zdobioną kutą na zamówienie stalową poręczą oraz pięknym żyrandolem nadającym niepowtarzalny klimat.

Centralną częścią domu jest salon z dużymi przeszkleniami oraz wspaniałym kominkiem, połączony z jadalnią, kuchnią, ogrodem zimowym z wyjściem na ogród.

W całym domu rozmieszczony jest system głośników, dzięki czemu możemy w każdym miejscu cieszyć się ulubioną muzyką

Prawda jest taka, że o tej rezydencji można by pisać i pisać… jednak żadne słowa nie są w stanie oddać tego jaka jest ona w rzeczywistości.

Ponadto w tej rezydencji znajdziemy: 4 sypialnie, gabinet, 5 łazienek, spiżarnię, serwerownię, siłownię, wiele tarasów, garaż dwustanowiskowy, a nawet piękny basen oraz saunę parową!

Na powierzchnie całkowitą składa się 711m2, 

Większość elementów tj lampy, obrazy, drzwi, bogate zdobienia i wiele innych były robione na zamówienie.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofert tego domu, a także do kontaktu

Zadzwoń 695 921 217

Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach.
Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.