Sztos działka w mega cenie

lokalizacja: Niemcz, Galileusza

353 000 PLN

370 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi zaproponować Państwu nieruchomość gruntową położoną przy ulicy Galileusza w spokojnej i zielonej części NIEMCZA, która przeszła wielką metamorfozę w ostatnich latach.

Działka ma wymiary około 33m x 28m i wielkość 955m2. Znajduje się o kilka kroków od świeżo oddanej ulicy Kopernika z chodnikami i ścieżkami rowerowymi gdzie zlokalizowany jest wjazd na osiedle. Droga dojazdowa jest na ten moment gruntowa, ale to tylko kwestia czasu bo ten rejon kwitnie w nowe budowy. W drodze kawałek dalej znajdują się media, a nieruchomość objęta jest MPZP co oznacza, że nic tylko budować!
W kilka minut autem dotrzemy do szkoły, przedszkoli, sklepów czynnych 6-23, przystanków dwóch autobusów miejskich, biedronki, kosmetyczki, stomatologa czy czego tam dusza zapragnie w końcu to NIEMCZ!
Serdecznie zapraszam do spotkania na działce

z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale też uzyskać BEZPŁATNIE finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa