Działka w sercu Osielska!

lokalizacja: Osielsko, Kwiatowa

350 000 PLN

424 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi zaproponować Państwu nieruchomość gruntową położoną przy ulicy Fiołkowej w spokojnej i zielonej części Osielska, która przeszła wielką metamorfozę w ostatnich latach i jest to ciekawie zlokalizowany teren z szybkim dojazdem jak i dojściem do centrum miejscowości

Działka ma wymiary około 33m x 25m i wielkość 825m2. Znajduje się o kilka kroków od świeżo oddanej ulicy Cholewskiego z chodnikami i ścieżkami rowerowymi gdzie zlokalizowany jest wjazd na osiedle. Z drugiej strony dojazd od ulicy Kwiatowej. Droga dojazdowa jest na ten moment gruntowa, ale to tylko kwestia czasu bo ten rejon kwitnie w nowe budowy. Przy działce prąd, a w drodze 100m dalej znajdują się media.
W kilka minut autem dotrzemy do szkoły, przedszkoli, sklepów czynnych 6-23, przystanków dwóch autobusów miejskich, biedronki, lidla, kosmetyczki, stomatologa czy czego tam dusza zapragnie w końcu to Osielsko!
Serdecznie zapraszam do spotkania na działce

z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale też uzyskać BEZPŁATNIE finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa