Mieszkanie w centrum Bydgoszczy - balkon, kominek

lokalizacja: Bydgoszcz, Lipowa

385 000 PLN

7 130 PLN / m2

Opis nieruchomości

Stylowe, dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy z początku XX wieku, położone przy spokojnej ulicy w ścisłym centrum miasta - między ulicą Dworcową, a Gdańską.

Jeśli najlepiej czujesz się w przestronnych, kamienicznych wnętrzach zapewniających przestrzeń i swobodę aranżacji, to mieszkanie, które chcesz obejrzeć.

Układ pomieszczeń
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Duże, nowe okna z wystawą na południowy zachód sprawiają, że każde pomieszczenie jest bardzo jasne, a widok robi świetne wrażenie w ciągu dnia, jak i nocą.

Po lewej stronie od wejścia umiejscowiona jest ponad 12-metrowa, jasna kuchnia z nową zabudową wysokiej jakości i szerokimi blatami. Kuchnia została wyposażona w lodówkę, pralkę, kuchenkę z piekarnikiem, zmywarkę, płytę ceramiczną i okap.

Naprzeciwko kuchni znajdziemy znajduje się 16-metrowy pokój, który daje duże możliwości aranżyu Dalej przechodzimy do dużego, świetnie doświetlonego pokoju o powierzchni 25,6m2 wyposażonego w balkon i kominek. Ta gustowna, ale równocześnie bardzo przytulna przestrzeń będzie idealnym miejscem spędzania czasu przy trzasku ognia w kominku.

Całości mieszkania dopełnia wyposażona łazienka z nową kabina prysznicową.

Mieszkanie robi świetne wrażenie - urządzone w klasycznym stylu, z wysokimi sufitami (3,15m), nowymi panelami na podłodze, nowymi, dużymi oknami, pięknym balkonem i kominkiem - po prostu chce się tu przebywać.

Ponadto do mieszkania przynależy schowek na półpiętrze o powierzchni 3,5 m2 oraz 4-metrowa piwnica.

Możliwość pozostawienia mebli w mieszkaniu - do negocjacji.

Świetna inwestycja - odrestaurowana kamienica w ścisłym centrum Bydgoszczy
Zrewitalizowana kamienica z początku XX wieku zlokalizowana pomiędzy ulicą Gdańską i Dworcową. Piękne drzwi wejściowe, klatka w bardzo dobrym stanie, mili spokojni sąsiedzi. Mieszkanie w tej lokalizacji będzie zyskiwać na wartości z każdym rokiem.

Opłaty eksploatacyjne i ogrzewanie
Wysokość czynszu wynosi 280 PLN. Mieszkanie ogrzewane piecem dwufunkcyjnym.

Obejrzyj mieszkanie bez pośpiechu
Pomyśl, jak dobrze możesz poczuć się w tak stylowy, przestrzennym wnętrzu ze wspaniałym widokiem z okien i kominkiem w salonie. Zadzwoń i umów się na spotkanie, podczas którego bez pośpiechu zdecydujesz, czy to właśnie mieszkanie, którego szukasz.

Zapraszam do kontaktu.

Paweł Kasprzak
797 049 956
pawel.k@simpledom.com.pl

Bezpieczeństwo zakupu Twojego mieszkania i finansowania transakcji
Pomogę Państwu nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Eksperci finansowi z biura Simple Dom, w którym pracuję to doświadczeni specjaliści, którzy na Państwa prośbę przygotują przegląd ofert kredytowych ze wszystkich banków (usługa darmowa). Wspólnie wybierzemy najbardziej korzystny dla Państwa sposób finansowania.

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Paweł Kasprzak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa