2-pak inwestycyjny, nowy blok, 3 piętro, 7% rent.

lokalizacja: Bydgoszcz, Pomorska

420 000 PLN

10 698 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania inwestycyjnego w niedawno oddanym budynku na osiedlu INDUSTRIA.
Na nieruchomość składają się dwie zlokalizowane obok siebie kawalerki z osobnymi wejściami z korytarza, kuchennymi aneksami i oczywiście łazienkami. Każda z nich wykończona i gotowa do wejścia. 

CENA W OGŁOSZENIU OBEJMUJE DWA MIESZKANIA

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI

Mieszkanie 1:

- salon z aneksem kuchennym 12,6m2
- hall 4,28m2
- łazienka 2,82m2

Przynależy do niego też balkon ok. 5m2


Mieszkanie 2:

- salon z aneksem kuchennym 11,36m2
- hall 3,65m2
- łazienka 2,71m2

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Mieszkania zostały wykończone w nowoczesnym stylu, na podłodze panele i terakota, na ścianach gładzie i glazura. Łazienki kompletnie wyposażone, w aneksach kuchennych płyta grzewcza, lodówka i pralka.

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA:

"Nowe budownictwo w Bydgoszczy, nadąża za europejskimi trendami. Osiedle Industria położone jest w samym centrum Bydgoszczy. Loftowy charakter i spójna architektura to oryginalne cechy nowej inwestycji Grupy Moderator.

Na terenie prawie 5 hektarów, w trójkącie wyznaczonym przez ulice: Rycerską, Świecką i Pomorską powstaje w Bydgoszczy nowe osiedle i 1500 mieszkań z możliwością instalacji systemu inteligentnego zarządzania. Naturalną bramę do osiedla stanowi dawny budynek dworca towarowego, który zostanie poddany pełnej rewitalizacji i zyska nowe funkcje: mieszkalne i użytkowe."


Serdecznie zapraszam na prezentację !BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA I FINANSOWANIA TRANSAKCJI
Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Piotr Kaleta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa