APARTAMENT z widokiem na Brdę 8 piętro

lokalizacja: Bydgoszcz, Fordońska

380 000 PLN

8 860 PLN / m2

Opis nieruchomości

Funkcjonalny dwupokojowy apartament mieszczący się na 8 piętrze w Aura Towers. Unikatowe mieszkanie z widokiem na Brdę. Jeśli cenisz prestiż i lokalizację to zapraszam.
Idealne dla rodziny oraz pod inwestycję - kup mieszkanie zanim inflacja "zje" Twoje oszczędności!

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI:
- salon z loggią (17,47 m2)
- sypialnia (9,52 m2)
- łazienka (4,71 m2)
- przedpokój (8 m2)
- loggia (2,09 m2)

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Mieszkanie w standardzie deweloperskim, aczkolwiek jest możliwość wykończenia go pod klucz. Dysponuję ekipami, którzy przygotują mieszkanie pod klucz w atrakcyjnej cenie.
Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona w najbardziej pożądane przez najmłodszych zabawki i akcesoria. Znajdą się tam m. in. basen z kulkami oraz zjeżdżanie. W nowoczesnej strefie zabaw dzieci będą mogły spędzać czas z rówieśnikami, a rodzice przy filiżance kawy budować sąsiedzką więź.

Na teren zamkniętej inwestycji będzie można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy będą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring. Nad bezpieczeństwem osiedla całodobowo czuwać będzie ochrona.

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA:
Imponująca architektura, znakomity widok na panoramę Bydgoszczy i szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o unikalnej architekturze.

LOKALIZACJA:
Bliskość centrum i świetne połączenie komunikacyjne to ogromna zaleta tego projektu. Osiedle Aura Towers położone jest blisko głównych węzłów komunikacyjnych Bydgoszczy. Dzięki doskonałej lokalizacji, tuż przy Rondzie Fordońskim, dojazd do ścisłego, historycznego centrum miasta, biurowców czy uczelni zajmuje jedynie 10 minut. W odległości 3 minut od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które pozwolą zaoszczędzić czas i umożliwią łatwy dostęp do najistotniejszych lokalizacji w mieście. Dojazd do lotniska czy dworca PKP zajmuje ok. 15 minut.

INFORMACJE DODATKOWE:
Potencjalna stopa zwrotu z inwestycji na wynajem na poziomie 7% w zależności - dlatego zainwestuj już dziś. Obecnie na rynku bydgoskim jest duży popyt na mieszkania na wynajem, więc mieszkanie nie będzie stało puste!
Miejsce garażowe w hali za 30tys złotych obligatoryjnie.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Paweł Sujkowski
795824485
pawel@simpledom.com.pl


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Paweł Sujkowski
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa