Mieszkanie z potencjałem, narożny balkon, centrum

lokalizacja: Bydgoszcz, św. Trójcy

320 000 PLN

5 104 PLN / m2

Opis nieruchomości

Do sprzedaży słoneczne, przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem zlokalizowane w bloku przy ulicy świętej Trójcy, zaledwie 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej!

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość składa się z dużego narożnego salonu, dwóch pokoi, łazienki, kuchni, wc oraz hallu. Niewątpliwym atutem jest ogromny balkon okalający narożnie nieruchomość 

STANDARD WYKOŃCZENIA

Mieszkanie wymaga remontu, natomiast duża powierzchnia, świetna lokalizacja i 1 piętro powodują, że jest to gratka dla kogoś chcącego kupić okazyjnie mieszkanie z duszą, które urządzi według własnego pomysłu

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA

Blok w którym znajduje się mieszkanie zlokalizowany jest na terenie zamkniętym przy ulicy świętej Trójcy, Dla mieszkańców dostępny jest parking przed budynkiem. Klatka schodowa bardzo zadbana, monitoring, prężnie działająca wspólnota.


Serdecznie zapraszam na prezentację !BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA I FINANSOWANIA TRANSAKCJI
Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Piotr Kaleta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa