Wygodne 55m2 Duży taras, Garderoba Fordon

lokalizacja: Bydgoszcz, Produkcyjna

453 220 PLN

6 800 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nowe mieszkania w Fordonie
Osiedle forDOM to zupełnie nowe miejsce w Fordonie, w którym warto zamieszkać. Miejsce to powstaje z myślą o wszystkich, którzy chcą mieszkać w Fordonie wygodnie i bezpiecznie. Wybierając inwestycję przy ulicy Produkcyjnej w Bydgoszczy decydujesz się na nowoczesne mieszkania w dobrze zagospodarowanej okolicy Fordonu. W głębi osiedla gwarantującego spokój i ciszę, a jednocześnie blisko wszystkiego - szkół, terenów rekreacyjnych i kompleksowego zaplecza handlowo-usługowego. Idealne mieszkanie na start dla singla, wygodna opcja dla rodzin i bezpieczna perspektywa na przyszłość dla seniorów.


Dla młodych
Idealna propozycja na start dla singli i młodych osób, którzy chcą się usamodzielnić i zamieszkać na swoim, cenią niezależność i wolność.

Dla rodzin
Wygodna opcja dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi, które poszukują mieszkania w nowoczesnym budownictwie i bezpiecznym osiedlu.

Dla seniorów
Bezpieczna perspektywa na przyszłość dla seniorów, którzy szukają wygodnego miejsca do życia - w budynku z windą, bez gazu i bez barier architektonicznych.

W pobliżu również ulubione miejsca:
Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku (5 km)
Myślęcinek (9 km)
Wielka Pętla Fordonu - trasa rekreacyjna u podnóża Fordońskich Górek

Ogrodzony teren osiedla zwiększający poczucie bezpieczeństwa
Wygodne windy, które dowiozą Cię od hali garażowej, aż po ostatnie 7. piętro
Duże balkony, tarasy lub ogródki przy mieszkaniach, na których możesz przyjemnie wypoczywać
Hala garażowa z miejscami postojowymi, odrębne garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe, abyś mógł spokojnie zaparkować auto
Plac zabaw na terenie osiedla z myślą o radości najmłodszych.

Zapraszam na prezentację
695 912 217

Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Michał Kutryb
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa