Piękne dwa pokoje, wszystko nowe, Brak PCC!

lokalizacja: Bydgoszcz, Fordońska

339 000 PLN

10 086 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu pięknie wykończone, kompaktowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem. Znajduje się ono przy ul. Fordońskiej, w nowym apartamentowcu, na 4 piętrze,6-piętrowego bloku z windą od poziomu hali, przez poziom zero (brak barier architektonicznych). 

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI:

Na powierzchnię 33,61m2 składają się:
- salon z aneksem kuchennym - 17,04m2
- sypialnia - 9,55m2
- łazienka z WC 3,34m2
oraz przedpokój - 3,68m2.
Do mieszkania przynależy także duży balkon z widokiem na Wisłę o pow. 6m2.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
MIESZKANIE JUŻ UMEBLOWANE W NOWE MEBLE I SPRZĘTY AGD!

Mieszkanie zostało kompleksowo wykończone i wyposażone w bogatą zabudowę stolarską, sprzęt AGD oraz meble. W mieszkaniu znalazła się duża szafa pod zabudowę w sypialni, przedpokoju, kuchnia na wymiar a także bogata stolarka w łazience. Wszystkie meble wolnostojące, tj. stół, RTV, krzesła, łóżko, sofa itd. są w cenie mieszkania.
Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowy.

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA:
Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2022 roku. Budynek bez barier architektonicznych. Liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne. Możliwość dokupienia miejsca w hali i komórki lokatorskiej.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie mieści się w trzeciej linii zabudowy od ul. Fordońskiej, dzięki czemu jest ciche, a zarazem dobrze skomunikowane z całym miastem.

W bliskiej odległości bloku mieści się Politechnika bydgoska, osiedle Bajka z całą bogatą infrastrukturą, a także nadwiślańskie tereny spacerowe.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest aktualnie prowadzona rewitalizacja nadbrzeża Wisły w ramach projektu rewitalizacji Starego Fordonu, co jeszcze w tym roku stworzy w bardzo bliskiej odległości od inwestycji wspaniałą strefę rekreacji i wypoczynku, a tym samym wpłynie znacząco na podniesie wartości mieszkania oraz prestiż lokalizacji.

INFORMACJE DODATKOWE:
Kupujący nie płaci podatku PCC!
W bloku posiadamy kilka mieszkać o tych samych parametrach, na różnym stopniu zaawansowania prac wykończeniowych.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Paweł Sujkowski
795824485
pawel@simpledom.com.pl


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje


Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Paweł Sujkowski
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa