Słoneczne, rozkładowe mieszkanie "do wejścia"

lokalizacja: Bydgoszcz, Murarzy

299 000 PLN

5 566 PLN / m2

Opis nieruchomości

Do sprzedaży słoneczne, przestronne mieszkanie położone w niskim bloku na bydgoskich Kapuściskach.

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi, osobnej jasnej kuchni, WC, łazienki, hallu i funkcjonalnej spiżarni/schowka. Metraż pokoi znajdziecie Państwo na rzucie załączonym w sekcji ze zdjęciami.


STANDARD WYKOŃCZENIA

Mieszkanie na ostatnim piętrze, zostało zaadaptowane i wykończone z dbałością o szczegóły. Wysokość pomieszczeń to 220cm. Na podłodze panele i terakota, w łazienkach na ścianie glazura. Po sprzedaży zostaje wyposażenie kuchni i łazienki widoczne na zdjęciach. 

Ogrzewanie i woda z miejskiego węzła (brak piecyka)

Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni ok. 6m2 i możliwość korzystania z suszarni.

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA

Budynek położony z dala od ruchliwej ulicy, kameralny. Wjazd i parkowanie przy samym bloku. Zadbana klatka schodowa, prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Nieopodal tereny zielone i rekreacyjne. Świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta, na miejscu pełna infrastruktura niezbędna do komfortowego życia codziennego.Nieruchomość ma w pełni uregulowany stan prawny, pełna własność, księga wieczysta, brak obciążeń.
Serdecznie zapraszam na prezentację !BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA I FINANSOWANIA TRANSAKCJI
Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Piotr Kaleta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa