urokliwe poddasze blisko centrum! sztos

lokalizacja: Bydgoszcz, Nakielska

274 000 PLN

3 201 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi Państwu zaprezentować niezwykle klimatyczny lokal mieszkalny położony na poddaszu na samym początku ulicy Nakielskiej

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI :

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze. Jest to poddasze będące do tej pory strychem. Na ten moment trwa procedura wyodrębnienia lokalu i wydania zaświadczenia o samodzielności jako lokal mieszkalny co powinno zrealizować się w najbliższym czasie. Metraż po podłodze to 85,60m2 przez skosy i obniżający się sufit oficjalny metraż to 62,17m2 i taka wielkość lokalu będzie widniała w późniejszej księdze wieczystej. Sugerujemy się metrażem podłogi ponieważ dach zawieszony jest w najwyższym miejscu na wysokości 3m, a najniższym 1,4m całość powierzchni pod nim jest do dyspozycji, a same skosy dodają uroku. Duże okna gwarantują doskonałe doświetlenie, a od strony ulicy widok nawet na park i Kanał Bydgoski.

STANDARD WYKOŃCZENIA :

Lokal wymaga trochę pracy, ale za to możesz zaplanować dosłownie każdy detal i przygotować mieszkanie pod siebie! Jeśli jesteś inwestorem to oczywiście doskonały temat pod wynajem, ale przy tym metrażu pokusiłbym się nawet o podział fizyczny na dwa osobne lokale!


BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA :

Kamienica położona jest na samym początku ulicy Nakielskiej w okolicach Park Hotelu. Sam budynek w dobrej kondycji, ale wymaga remontu elewacji i tu niespodzianka! Lokalem dysponuje wspólnota mieszkaniowa, która kwotę uzyskaną ze sprzedaży przeznacza na KAPITALNY REMONT ELEWACJI więc to jedyna okazja by pieniądze zainwestowane w zakup mieszkania zwróciły się w taki sposób, że wartość tego mieszkania od razu rośnie i to nawet bez wykończenia.

INFORMACJE DODATKOWE :

Czynsz sprawdzony na żywym organizmie powinien wynieść około 7zł/m2 i w tym wypadku liczony będzie od oficjalnej powierzchni więc kilka metrów jest gratis;) Przy sprzedaży zostanie wydzielona nowa księga wieczysta dla mieszkania.

Serdecznie zapraszam do odwiedzin na Nakielskiej

z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa