Stylowa kawalerka w kamienicy w centrum Bydgoszczy

lokalizacja: Bydgoszcz, Toruńska

220 000 PLN

8 240 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oryginalna, pięknie wykończona kawalerka zlokalizowana 15 minut pieszo od Starego Rynku w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej ze smakiem kamienicy, sprawiającej wrażenie butikowego hotelu. Dla mieszkańców dostępna rowerownia, dziedziniec, piwnica.

Mieszkanie wykończone „pod siebie” - pierwotnie właściciel nie planował sprzedaży. Stąd materiały wysokiej jakości, oryginalne drewniane podłogi, drewniane rolety w oknach.

Układ pomieszczeń
Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w niewielkim korytarzu, z którego wejdziemy do salonu z aneksem kuchennym oraz do łazienki.

Stylowy, elegancko urządzony salon jest wyjątkowo jasny jak na kawalerkę z uwagi na 4 niezależne okna PCV umieszczone na całej długości ściany. Okna wychodzą na dziedziniec, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche. Obecność oddzielnych okien pozwala też np. na wydzielenie odrębnej części sypialnianej za pomocą ścianki działowej. Oryginalna, drewniana podłoga w mieszkaniu i odrestaurowane meble (m.in. witryna i kredens z początku XX wieku) tworzą spójną stylistycznie całość. Możliwe jest pozostawienie wszystkich mebli w mieszkaniu - do uzgodnienia.

Po lewej stronie od wejścia znajduje się stylowa łazienka. Połączenie białych płytek, drewna oraz mosiężnych elementów robi świetne wrażenie. W łazience obecnie nie ma kabiny prysznicowej, ale jest na nią dedykowane miejsce z wyprowadzonym przyłączem.

Odrestaurowana kamienica
Odrestaurowana kamienica sprawia wrażenie hotelu - na korytarzach cegła, podświetlone obrazy, nowe okna. Dla mieszkańców dostępna rowerownia, wyremontowana piwnica i zamykany dzieciniec. Możliwość dokupienia 4-metrowej komórki lokatorskiej za kwotę 2000 PLN.

Lokalizacja w ścisłym centrum
Kamienica położona jest zaledwie 15 minut pieszo od Starego Rynku. Obok kino Adria, Sushi Garden, Lodowisko Torbyd, Łuczniczka. To świetny punkt, który pozwala się szybko znaleźć w dowolnej części miasta. Pomimo lokalizacji nie ma problemu z miejscami parkingowymi.

Niskie opłaty eksploatacyjne
Czynsz wynosi 270 zł. Jedynym dodatkowym kosztem jest prąd oraz Internet

Obejrzyj mieszkanie na prezentacji
To mieszkanie może być świetnym miejscem do życia oraz trafioną inwestycją, która pozwoli ochronić oszczędności przed rosnącą inflacją. Mieszkanie jest wolne od zaraz.
Zadzwoń i umów się na spotkanie, podczas którego bez pośpiechu zdecydujesz, czy to właśnie to mieszkanie, którego szukasz.

Zapraszam do kontaktu.
Paweł Kasprzak
797 049 956
pawel.k@simpledom.com.pl

Bezpieczeństwo zakupu Twojego mieszkania i finansowania transakcji
Pomogę Państwu nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale także uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Eksperci finansowi z biura Simple Dom, w którym pracuję to doświadczeni specjaliści, którzy na Państwa prośbę przygotują przegląd ofert kredytowych ze wszystkich banków (usługa darmowa). Wspólnie wybierzemy najbardziej korzystny dla Państwa sposób finansowania.

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Paweł Kasprzak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa