Stylowa kawalerka w kamienicy w centrum Bydgoszczy

lokalizacja: Bydgoszcz, Toruńska

214 900 PLN

8 049 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oryginalna, pięknie wykończona kawalerka zlokalizowana 15 minut pieszo od Starego Rynku w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej ze smakiem kamienicy, sprawiającej wrażenie butikowego hotelu. Dla mieszkańców dostępna rowerownia, dziedziniec, piwnica.

Mieszkanie wykończone „pod siebie” - pierwotnie właściciel nie planował sprzedaży. Stąd materiały wysokiej jakości, oryginalne drewniane podłogi, drewniane rolety w oknach.

Po dodatkowe szczegóły - zadzwoń - Paweł Kasprzak, tel. 797 049 956


UKŁAD POMIESZCZEŃ
Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w niewielkim korytarzu, z którego wejdziemy do salonu z aneksem kuchennym oraz do łazienki.

Stylowy, elegancko urządzony salon jest wyjątkowo jasny jak na kawalerkę z uwagi na 4 niezależne okna PCV umieszczone na całej długości ściany. Okna wychodzą na dziedziniec, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche. Obecność oddzielnych okien pozwala też np. na wydzielenie odrębnej części sypialnianej za pomocą ścianki działowej. Oryginalna, drewniana podłoga w mieszkaniu i odrestaurowane meble (m.in. witryna i kredens z początku XX wieku) tworzą spójną stylistycznie całość. Możliwe jest pozostawienie wszystkich mebli w mieszkaniu - do uzgodnienia.

Po lewej stronie od wejścia znajduje się stylowa łazienka. Połączenie białych płytek, drewna oraz mosiężnych elementów robi świetne wrażenie. W łazience obecnie nie ma kabiny prysznicowej, ale jest na nią dedykowane miejsce z wyprowadzonym przyłączem.

ODRESTAUROWANA KAMIENICA 
Odrestaurowana kamienica sprawia wrażenie hotelu - na korytarzach cegła, podświetlone obrazy, nowe okna. Dla mieszkańców dostępna rowerownia, wyremontowana piwnica i zamykany dzieciniec. Możliwość dokupienia 4-metrowej komórki lokatorskiej za kwotę 2000 PLN.

LOKALIZACJA W ŚCISŁYM CENTRUM
Kamienica położona jest zaledwie 15 minut pieszo od Starego Rynku. Obok kino Adria, Sushi Garden, Lodowisko Torbyd, Łuczniczka. To świetny punkt, który pozwala się szybko znaleźć w dowolnej części miasta. Pomimo lokalizacji nie ma problemu z miejscami parkingowymi.

NISKIE OPŁATY  
Czynsz wynosi 270 zł. Jedynym dodatkowym kosztem jest prąd oraz Internet

OBEJRZYJ MIESZKANIE NA PREZENTACJI - Paweł Kasprzak, tel. 797 049 956
To mieszkanie może być świetnym miejscem do życia oraz trafioną inwestycją, która pozwoli ochronić oszczędności przed rosnącą inflacją. Mieszkanie jest wolne od zaraz.
Zadzwoń i umów się na spotkanie, podczas którego bez pośpiechu zdecydujesz, czy to właśnie to mieszkanie, którego szukasz.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU I WSPARCIE W FINANSOWANIU
Pomogę Państwu nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale także uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Każdy zainteresowany klient otrzyma bezpłatną pomoc przy finansowaniu. Na spotkaniu sprawdzimy BIK i wybierzemy najlepszą ofertę spośród dwudziestu banków. Radzimy sobie ze wszystkimi rodzajami dochodów i pomożemy w zakupie mieszkania nawet gdy nie masz wkładu własnego!

Po dodatkowe szczegóły - zadzwoń - Paweł Kasprzak, tel. 797 049 956

„Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj…” T.Harv Eker

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Paweł Kasprzak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa