Szubin, 3pokoje, WSZYSTKO ZOSTAJE, do wejścia

lokalizacja: Szubin, Władysława Wiewiórowskiego

370 000 PLN

6 888 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi zaprezentować mieszkanie położone w sercu miejscowości i gminy, która niewątpliwie rozwija się w zatrważającym tempie. Szubin! bo o nim mowa to miejsce wręcz doskonałe do życia. Kameralność to dobre słowo bo mimo, że znajdujemy się miedzy blokami mieszkalnymi to czuć powie swojskiego powietrza, a jedyne co usłyszymy po wyjściu na balkon to szum wiatru i osiedlowego życia. 

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI :
Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze co gwarantuje ciszę i spokój oraz brak sąsiada nad głową.
Po wejściu do lokalu wita nas przestronny chodź doskonale zagospodarowany przedpokój. Z tego miejsca udać możemy się do jednej z dwóch sypialni/pokoi/gabinetu, jak nazwiemy i do czego wykorzystamy tą przestrzeń pozostawiam nowemu nabywcy lecz przeszło 11m wielkości każdego z nich wystawczy na wszystko. W jednym z pokoi wykonano cało ścienną zabudowę garderobiana typu komandor, która  zniweluje potrzebę posiadania dodatkowych komód czy szaf.
Dla romantyków Łazienka z wanną przygotowana jest do wieczornego relaksu w pianie i przy bąbelkach, ale dla praktycznych też ważna informacja bo mieści się tu normalnej wielkości pralka wszak to przeszło 4,5m2
Ostatnim, a zarazem najważniejszym pomieszczeniem jest salon z aneksem kuchennym. Mieści się tu stół, który można przyszykować nawet dla 12 osób i tyle krzeseł również znajduje się na wyposażeniu. Część wypoczynkowa  doskonale komponuje się z resztą pokoju i zachęca do wspólnego spędzania czasu oraz romantycznych wieczorów z lampką Chianti przy płomieniach wbudowanego bio kominka. Co warto podkreślić tutaj na podłodze położono prawdziwą deskę. Kuchnia zabudowana pod wymiar mieści lodówkę, zmywarkę, piekarnik i tak ostatnio pożądaną płytę gazową, którą każdy szef kuchni doceni. Tuż obok znajduje się wyjście na balkon z którego czuć przestrzeń bo żadne okno bliskiego sąsiada na nas nie zerka, a inne bloki oddalone są od naszego tarasu. 


STANDARD WYKOŃCZENIA :
Mieszkanie w doskonałej kondycji niewymagające wkładu finansowego. CO WIĘCEJ! Wszystko co widać na zdjęciach ( oprócz wolnostojącego agd i rtv) pozostaje w lokalu więc jedyne co musisz ze sobą zabrać to walizkę z ubraniami. 
Mało ? w mieszkaniu zainstalowana została KLIMATYZACJA!

Podłogi - deska drewniana, panele podłogowe, kafle
Ściany - gładź gipsowa
Okna - pcv


BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA :
Mieszkanie mieści się w budynku z 2009 roku.
Osiedle spokojne z możliwością parkowania chociaż w wieczornej porze jest o to trudno! dlatego dokupić można garaż indywidualny.
W pobliżu pełne zaplecze spożywczo gastronomiczne, siłownie, usługi beauty, szkoła, przedszkola czy czego tam dusza zapragnie w końcu to serce prawie dziesięciotysięcznej miejscowości pod względem ludności.
Doskonała komunikacja z Centrum Bydgoszcz dzięki otwartej już trasie S5 ! Jest to doskonałe połączenie praktycznie z całym krajem. 

INFORMACJE DODATKOWE:
W budynku ekonomiczna ( w porównaniu z cieplikiem gminnym ) kotłownia gazowa dla budynku.
Opłaty miesięczne to tylko stały koszt niewielkiego funduszu remontowego oraz bieżące opłaty.  Przy TRZECH zgłoszonych osobach obecni właściciele w sezonie grzewczym płacą miesięcznie około 500zł natomiast poza sezonem nawet w okolicach 200zł !!!
Komórka lokatorska : 3,06m2  w cenie! nie trzeba je dokupywać i płacić dodatkowo 5k za m2jak to bywa przy rynku pierwotnym
Klimatyzacja!
Księga Wieczysta bez problematycznych obciążeń. Wedle niej mieszkanie ma wielkość 50,17m2, lecz skosy dodające uroku i niezabierające przestrzeni dodają kilka metrów dlatego sugerujemy się rozmiarem mieszkania 53,72m2
Możliwość dokupienia garażu indywidualnego w bryle budynku w kwocie TYLKO 27.000,00pln


Jesteś inwestorem? Rentierem? Szubin to doskonały rynek wynajmu, często długo terminowego w kwotach porównywalnych z dużym miastem! jeśli dołożymy do tego w pełni wyposażone mieszkanie oferta jest dla Ciebie wprost idealna!

Zachęcam do odwiedzin w Szubinie!

z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też bezpłatnie uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa