Simpledom

Jesteśmy tu dla Ciebie

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Kiedyś dość naturalną koleją rzeczy było mieszkanie w jednym domu rodziny przez wiele lat, z pokolenia na pokolenie. Obecnie sytuacja mocno się zmieniła i ogólna migracja ludności zmusza do szukania optymalnych rozwiązań mieszkaniowych. W zależności od preferencji oraz aktualnej sytuacji życiowej, można zdecydować się na zakup bądź wynajem mieszkania w Bydgoszczy lub okolicy.

Nie pozostajesz w tej decyzji sam, doradca nieruchomości z Simple Dom pomoże i doradzi w kwestii wyboru odpowiedniego lokum oraz charakteru transakcji.

Zobacz typy nieruchomości

Znajdź mieszkanie w Bydgoszczy

Biuro nieruchomości ma za zadanie jak najbardziej pomóc w doborze odpowiedniego miejsca do zamieszkania. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami, o sprecyzowanych poglądach i zdecydowanych na konkretny model mieszkaniowy, jak również na tych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, na co się zdecydować.

W obu przypadkach naszym celem jest służenie radą przy doborze nieruchomości. W zależności od zadania posiadamy sztab specjalistów, który jest w stanie merytorycznie oraz na podstawie bogatego doświadczenia określić jakie rozwiązanie, sposób finansowania czy okres wynajmu będą najkorzystniejsze.

Rzetelność

Jesteśmy skrupulatni w tym, co robimy. Cenimy sobie szczerość i zaufanie.

Indywidualizm

Indywidualne spojrzenie na potrzeby klienta jest naszym priorytetem.

Partnerstwo

Cechuje nas jasna komunikacja, otwartość i poszanowanie klienta.

Wiedza

Wyróżnia nas wiarygodność, dokładność i stuprocentowa znajomość branży.

Nasze nieruchomości

Oferty Najnowsze

Mieszkanie Wynajem Bydgoszcz Szwederowo Stanisława Leszczyńskiego 1

Bydgoszcz Szwederowo

ul. Stanisława Leszczyńskiego

Przestronne mieszkanie dla rodziny

Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64 m2
Piętro
3

2 000 PLN

25 PLN/m2

Mieszkanie Sprzedaż Bydgoszcz Osiedle Leśne Zaświat 1

Bydgoszcz Osiedle Leśne

ul. Zaświat

Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na…

Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67,42 m2
Piętro
5

570 000 PLN

8 454,46 PLN/m2

Inwestycja Bydgoszcz Osiedle Leśne Zaświat 1

Bydgoszcz Osiedle Leśne

ul. Zaświat

Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój.Wybierz swoją przestrzeń na O…

641 000 PLN

8 194 /m2

Inwestycja Bydgoszcz Okole Garbary 1

Bydgoszcz Okole

ul. Garbary

Cenisz sobie ciszę i spokój? Interesuje Cię zakup mieszkania w niskiej zabudowie z…

Mieszkanie Wynajem Bydgoszcz Czyżkówko Łobżenicka 1

Bydgoszcz Czyżkówko

ul. Łobżenicka

3 pokoje na Czyżkówku osiedle zamknięte

Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
1

2 400 PLN

37,38 PLN/m2

Dom Sprzedaż Niwy 1

Niwy

Bydgoszcz Niwy Energooszczędny Dom Wolnostojący

Liczba pokoi
5
Powierzchnia
209 m2

2 190 000 PLN

9 808,61 PLN/m2

Dowiedz się więcej…

Sprawdź popularne lokalizacje w Bydgoszczy

W idealnych czterech ścianach nie tylko mieszkasz, ale przede wszystkim czujesz się jak w domu i chcesz do niego wracać każdego dnia”

Jako biuro nieruchomości zajmujemy się profesjonalną obsługą i pomocą przy transakcjach zakupu i sprzedaży, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, ale też stanowimy oparcie dla osób decydujących się na budowę. W zależności od potrzeb, możemy zaproponować nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach.” 

Pomożemy Ci
kupić nieruchomość

Chcesz wiedzieć, czym aktualnie żyje rynek nieruchomości? Sprawdź naszego bloga branżowego, gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Podpowiemy, jakie trendy lokalowe wychodzą na przód, podzielimy się spostrzeżeniami co do lokalnego rynku nieruchomości. Nasz blog to również świetne miejsce, w którym znajdziesz inspiracje wnętrzarskie, porady remontowe oraz wskazówki i opinie ekspertów.

Profesjonalizm i Klasa

Wiemy, jak spełnić Twoje oczekiwania

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Świadczymy usługi indywidualnie dopasowane do klientów. Chcesz sprzedać, a może kupić wysokiej klasy nieruchomość? Niezależnie od tego, z jakiej usługi pragniesz skorzystać, zajrzyj do formularzy dostępnych na naszej stronie. Wypełnij zgłoszenie, a my zajmiemy się resztą!

„Sprzedaż nieruchomości to nie transakcja, to transformacja. Twoja praca polega na pomocy ludziom w przeprowadzce z jednego etapu życia na drugi” – Bruce Ailion

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej