Dom | Sprzedaż

Bydgoszcz

589 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
6 265 PLN
Pow. działki
94 m2
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pokoi
5
Numer oferty
446/14150/ODS

Opis

Miło mi zaprezentować doskonały dom, a w zasadzie Lokal położony w samym centrum Bydgoszczy przu ulicy Grunwaldzkiej, który można przeznaczyć na co tylko sobie wymarzycie!

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI :
Budynek wedle księgi wieczystej to 94m przestrzeni podzielonej na dwa poziomy… ale po kolei! Wchodząc do budynku natrafiamy na klatkę schodową, która mieści także kotłownie z piecem na pellet (prosta obsługa, w sezonie grzewczym raz w tygodniu). Przy wejściu znajdują się drzwi do pierwszego wydzielonego lokalu. Po przekroczeniu progu wita nas spory przedsionek z miejscem na odzież wierzchnią i ciepłe kapcie. Za przesuwnymi drzwiami znajdziemy kompaktowy salon z aneksem kuchennym, a dalej półotwarty spory pokój. Oczywiście nie mogło zabraknąć naprawdę ciekawej łazienki. Całość doskonale wykończona i gotowa do użytku. Już jest ciekawie prawda;)? a to nie koniec! Wracamy na klatkę i wędrujemy na piętro gdzie znajdziemy sporo miejsce do przechowywania. Po przekroczeniu progu kolejnych drzwi wkraczamy do przestrzeni typu open space z piękną oryginalną cegłą i grubymi murami, to pozostałość po Kuźni jaka się tu kiedyś mieściła. Znajduje się tu również aneks kuchenny i oczywiście nie zabrakło łazienki. Dodatkowo na tym poziomie o komfort dba klimatyzacja.

STANDARD WYKOŃCZENIA :
Kilka lat temu całość przeszła kapitalny remont i jest w naprawdę doskonałej kondycji! Jest co niezależny budynek z dwoma lokalami i własnym ogrzewaniem podłączonym pod wspólnotę Grunwaldzka 18 dzięki czemu można stawiać samochód na podwórku. Lokale wykończone w wysokim standardzie absolutnie gotowe do użytkowania.  

BUDYNEK, LOKALIZACJA, STAN PRAWNY :
Budynek Posadowiony jest na samym początku ulicy Grunwaldzkiej i został kiedyś przerobiony ze starej Kuźni dzięki czemu ściany są doskonałej grubości, a całość nie wymaga Żadnego! Remontu.
Na ten moment w księdze wieczystej widnieje przeznaczenie jako Lokal użytkowy niemieszkalny. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu w mieszkalny z osobnymi księgami wieczystymi na każde mieszkanie jeśli byłby taki mentalny problem. Proceduralnie jest to do zrobienia bez większych problemów, a wspólnota chętnie wesprze takie działanie.

INFORMACJE DODATKOWE:
Czynsz: 380zł za cały budynek. Do tego dochodzi ogrzewanie i prąd.
Ogrzewanie własne - pellet
Księga Wieczysta czysta jak moje sumienie;)

Serdecznie zapraszam i zachęcam na prezentacje

z uśmiechami 
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać bezpłatnie finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Zawarte powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. W grupasimple.pl Sp. z o.o. dbamy o to, aby treści prezentowane w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje dotyczące ofert pochodzą z oświadczeń sprzedających, a my dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej wiarygodne.

Dodatkowe informacje

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Rafał Burdziński

Rafał Burdziński

Nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM