Działka 1075m2 w Łochowie koło Bydgoszczy

Działka | Sprzedaż | Łochowo

285 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Pow. działki
1 075 m2
Cena za m2
246 PLN
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
293/14150/OGS
Numer oferty
293/14150/OGS

Opis

Szanowni Państwo,

ŁOCHOWO ZAPRASZA W SWOJE STRONY!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy Łochowo k. Bydgoszczy.. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, ta propozycja jest dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany!

Lokalizacja
Łochowo, malownicza wieś położona na zachód od Bydgoszczy, w gminie Białe Błota, otoczona unikalnymi granicami: od zachodu sąsiaduje z Łochowicami, od wschodu łączy się z wsią Lisi Ogon poprzez urokliwy Kanał Górnonotecki, od południa otoczona Puszczą Bydgoską, zaś od północy otwiera się na Kanał Bydgoski. Łochowo to miejsce, gdzie współczesność splata się z tradycją, tworząc unikalny charakter tej urokliwej społeczności wiejskiej.

Charakterystyka gruntu
Oferta dotyczy działki o powierzchni 1075 m². która ma wydane warunki zabudowy.

Możliwości zabudowy
Działka jest przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,  wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz pozostałą niezbędną infrastrukturą techniczną..
Warunki dla budowy budynku:
 szerokość elewacji frontowej ( od ulicy Malinowej ) 10,5 - 15,5m 
wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej maks 5,0m do okapu - maks. 9,0m w szczycie
geometria dachu - kąt nachylenia 20'-45' wysokość kalenicy maks 9,0m układ połaci dachowych - dwu lub wielospadowy

Zapraszam do kontaktu 

Z poważaniem,
Przemysław Poturalski
729 002 336


Zawarte powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. W grupasimple.pl Sp. z o.o. dbamy o to, aby treści prezentowane w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje dotyczące ofert pochodzą z oświadczeń sprzedających, a my dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej wiarygodne.

Dodatkowe informacje

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM