pod żurczyn, top temat na wakacje

Działka | Sprzedaż | Żurczyn, ul. Brzozowa

129 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Pow. działki
390 m2
Cena za m2
330 PLN
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie
Rekreacyjna
Numer oferty
315/14150/OGS
Numer oferty
315/14150/OGS

Opis

Drodzy!
Miło mi zaprezentować bardzo ciekawy pomysł na wakacje cały rok czyli działka rekreacyjna będąca w zasobach Stowarzyszenia Ogrodowego Żurczyn.


Działka ma wielkość około 390m i została genialnie przemyślana! Na jej terenie znalazło się miejsce na co najmniej 3 samochody. Parking został świetnie zaaranżowany i zakryty nasadzeniami dzięki czemu auta nie będą burzyły zieleni na działce.

Jest tu mnóstwo trawy i zielonych nasadzeń, całość jest spójna i zachowana w nienagannej kondycji wszak dba o to prawdziwy fachowiec od ogrodów.
Zapewne dla wielu najbardziej interesującym tematem jest domek;) kilkuletni, murowany, ocieplony i przede wszystkim gotowy do sezonu! Salon z aneksem może nie za wielki, ale spełnia każdą funkcje. Sama kuchnia pakowna, wyposażona w lodówkę i płytę elektryczną.  

Obok znajdziemy osobny pokój więc miejsca do spania tu nie brakuje. Oczywiście nie mogło zabraknąć w pełni wyposażonej łazienki gdzie po upalnym dniu można się schłodzić chyba, że rozstawicie basen bo miejsce wykostkowane pod niego również się znalazło na terenie działki.
Ogródkami zarządza Stowarzyszenie Ogrodowe Żurczyn prosto wyjaśniając to takie ROD, ale lepiej bo nie utrzymujemy ogólnopolskiego zarządu etc…

Roczne opłaty:
800zł -  oplata za działkę
Energia elektryczna według zużycia – do 250kW – 0,75zł od 250kW 1,30zł
Opłata za wodę wedle zużycia – 1m2 – 1,15zł
Szambo wedle potrzeb
Spotkajmy się w Żurczynie:)
 

z uśmiechami 
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać BEZPŁATNIE finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Zawarte powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. W grupasimple.pl Sp. z o.o. dbamy o to, aby treści prezentowane w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje dotyczące ofert pochodzą z oświadczeń sprzedających, a my dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej wiarygodne.

Dodatkowe informacje

Ujęcie wody
Miejska
Prąd
Tak
Kanalizacja
Szambo - szczelne

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Rafał Burdziński

Rafał Burdziński

Nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM