Gabinet Lokal użytkowy 15m2 wynajem Starówka Toruń

Lokal | Wynajem | Toruń

1 250 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
15,13 m2
Cena za m2
82 PLN
Liczba pięter
2
Piętro
Parter / 2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
60/14150/OLW

Opis

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal usługowy w świetnej lokalizacji - ul. św. Jakuba, Toruń. 


Lokal o powierzchni 15m2 z wydzieloną łazienką znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w sercu toruńskiej starówki.  Ul. św. Jakuba to połączenie historii i nowoczesności, co sprawia, że okolica jest tak atrakcyjna zarówno dla turystów jak i inwestorów. 

Lokal usytuowany jest na parterze, przeszedł kapitalny remont i jest gotowy do użytku. Łazienka wyposażona jest w zlew z armaturą, wc, i grzejnik - woda i ogrzewanie miejskie. 

Koszty najmu to 1250zł +490zł (w tym zaliczki na wodę i śmieci).
Kaucja 1750zł


To kameralne pomieszczenie jest idealnym miejscem na gabinet masażu, gabinet kosmetyczny, lub też działalność o charakterze doradczo konsultacyjnym, gdzie stworzysz wyjątkowe warunki sprzyjające spotkaniom z klientami lub pacjentami.Zapraszam na prezentację
Marta Szałecka
577707882

Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale również uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Usługa pośrednictwa jest usługą płatną.

Dodatkowe informacje

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM