Lokal dla studenta - Prywatny Akademik

Mieszkanie | Wynajem | Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza

1 600 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
80 PLN
Liczba pokoi
1
Kaucja
2 500 PLN
Numer oferty
1032/14150/OMW
Numer oferty
1032/14150/OMW

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu apartamentu skierowaną dla studentów w prywatnym akademiku Central Campus mieszczącym się przy ul. Chodkiewicza 89-91 w Bydgoszczy. 
Lokal składający się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem i toalety o łącznej powierzchni 20 m2. Lokal wyposażony w łóżko, biurko z krzesłem oraz szafę na ubrania, kuchnia wyposażona w mikrofalówkę, lodówkę oraz płytę indukcyjną. 

Central Campus to pierwszy prywatny akademik w Bydgoszczy, na który składa się 108 apartamentów w trzech różnych rodzajach - standard (przedstawiany w tej ofercie), z balkonem (inne ogłoszenie), z antresolą (inne ogłoszenie), oraz lokali usługowych na parterze budynku ( takich jak żabka, fotograf, gastronomia itp.). 


Studenci zamieszkujący Central Campus będą mieli do dyspozycji salę fitness, rowerownie, strefę chillout, drukarki oraz pralnię z suszarnią.

lokalizacja: 
Central Campus, położony w pobliżu prestiżowych uczelni, miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz urokliwego starego miasta, stanowi doskonałą bazę dla Twojego studenckiego życia. Łączenie nauki, relaksu i życia towarzyskiego nigdy nie było tak proste!

15 MINUT SPACEREM na basen UKW


25 MINUT SPACEREM na stare miasto


16 MINUT SPACEREM do biblioteki UKW


15 MINUT DOJAZDU do Myślęcinka -Parku Kultury i rozrywki 


Opłaty: 
1600 zł - czynsz najmu 
350 zł - czynsz administracyjny 
100 zł - zaliczka na prąd 


Zapraszam na stronę internetową 
www.centralcampusliving.eu


STUDENT NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ! 
Simple Dom - Najem i Zarządzanie jest profesjonalną agencją Nieruchomości i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji.


Dodatkowe informacje

Winda
Nie

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest grupasimple.pl z siedzibą przy Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@simpledom.com.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM