Piękny dom z ogrodem w spokojnej okolicy

lokalizacja: Osielsko

1 390 000 PLN

7 244 PLN / m2

Opis nieruchomości

Do sprzedaży piękny dom położony w zacisznej części Osielska, wyróżniający się wysokim standardem oraz brakiem konieczności czynienia jakichkolwiek nakładów finansowych. Na działce o powierzchni 445m2 znajdziemy poza samym budynkiem podjazd za bramą, wypielęgnowany trawnik z systemem automatycznego nawadniania, pomieszczenie gospodarcze, oraz zadbane i w pełni wyrośnięte nasadzenia ozdobne, tworzące kameralny klimat. Ze względu na bliźniaczy typ zabudowy, nie bez znaczenia jest też spokojne i bezproblemowe sąsiedztwo oraz dodatkowa dylatacja pomiędzy ścianami budynku sąsiadującego. Choć sama nieruchomość została wybudowana w 2014 roku, ciężko znaleźć w niej jakiekolwiek oznaki upływającego czasu - czy to z zewnątrz, czy w środku.


UKŁAD NIERUCHOMOŚCI

Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdziemy przedsionek, z którego przechodzimy bezpośrednio do hallu, lub garażu mieszczącego się w bryle budynku a zamykanego na automatyczną bramę. Serce domu to duży salon z otwartą jadalnią i kuchnia. Z części dziennej wyjść można także na w pełni zagospodarowany i urządzony, 24-metrowy taras z ogrodem. Poza tym na parterze znajdziemy jeszcze WC i pomieszczenie gospodarcze. Dokładne wymiary pomieszczeń poniżej:

- przedsionek 2,68 m2
- hall 8,13 m2
- WC 2,29 m2
- Kuchnia 8,05 m2
- salon z jadalnią 36,4 m2
- klatka schodowa 4,74 m2
- garaż 21,41 m2

Drugi poziom to część typowo prywatna. Składa się z czterech dużych pomieszczeń zaaranżowanych na sypialnie i pomieszczenia do pracy. Na tym poziomie znajdziemy także dużą łazienkę. Poniżej wymiary pomieszczeń zgodnie z normami budowlanymi, jednak ze względu na skosy ich powierzchnia rzeczywista jest większa. Możecie ją Państwo znaleźć na załączonym wraz ze zdjęciami rzucie kondygnacji.

- hall 6,34 m2
- łazienka 6,67 m2
- pokój 7,99 m2
- pokój 9,53 m2
- pokój 9,92 m2
- pokój 11,61 m2

Strych został profesjonalnie docieplony i aktualnie znajduje się tam przestrzeń z możliwością własnej aranżacji

Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 135,76 m2 natomiast powierzchnia całkowita 191 m2


STANDARD WYKOŃCZENIA

Dom wykończony w wysokim standardzie z dbałością o detale. Na podłodze panele i terakota, na ścianach gładzie. Wyposażony w rolety, domofon oraz alarm ze zdalnym sterowaniem. Ogrzewanie za pomocą pieca dwufunkcyjnego - parter podłogówka, na piętrze klasyczne grzejniki. Dodatkowo kominek opalany drewnem zapewniający nastrój w chłodniejsze dni. Gaz w sezonie zimowym to koszt ok. 500zł a za względu na nowoczesną technologię i solidność wykonania, utrzymanie miesięczne jest porównywalne do dużego mieszkania w bloku ( wszystkie rachunki za media do wglądu). Co należy podkreślić, w domu pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach. Począwszy od zabudowy kuchennej na wymiar, całego sprzętu AGD, mebli ogrodowych, a skończywszy na narzędziach do pielęgnacji zieleni, jak np. kosiarka.BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA

Budynek położony z dala od ruchliwej ulicy. Kameralny i ogrodzony. Wjazd i parkowanie na posesji za bramą automatyczną. Bardzo spokojne sąsiedztwo. Dojazd do centrum Bydgoszczy zajmuje kilkanaście minut. Doskonały wylot na drogę ekspresową S5Nieruchomość ma w pełni uregulowany stan prawny, pełna własność, księga wieczysta, brak obciążeń.
Serdecznie zapraszam na prezentację !BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA I FINANSOWANIA TRANSAKCJI
Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.


Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Piotr Kaleta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa