Działka Niemcz Samo Centrum!!!

lokalizacja: Niemcz, Jerzego Kukuczki

383 000 PLN

449 PLN / m2

Opis nieruchomości

Miło mi zaproponować Państwu nieruchomość gruntową położoną w SAMYM CENTRUM NIEMCZA, ale w cichej, sielskiej okolicy, którą z dnia na dzień zyskuje na atrakcyjności.

Działka ma wymiary około 30m x 28m i wielkość 853m2. Wjazd można zaplanować od północy lub wschodu co za tym idzie mamy fantastyczny układ z południowym lub zachodnim tarasem.
Wjazd na osiedle od ulicy Bydgoskiej. Droga dojazdowa jest na ten moment gruntowa, ale połowa z niej (ulica Teligi) w lipcu nabędzie warunki zabudowy i kwestią czasu jest jej wykostkowanie. Ulica Kukuczki przy której położona jest działka dzięki lokalnym aktywistą ma szanse pójść w ślady Teligi bardzo szybko.
Mini Osiedle jest zakończone ślepą uliczką dzięki czemu poruszają się tutaj tylko lokalsi. Na ten moment to OSTATNIA działka do sprzedaży w tym rejonie. Kilkoro sąsiadów już rozpoczęło swoje budowy. Całość powoli nabiera charakteru i wydaje się, że to będzie jedna ze spokojniejszych i spójniejszych części miejscowości.
Na działce znajduje się prąd. Na ten moment potrzebne własne ujęcie wody oraz szambo. Z biegiem czasu wszelkie media dostępne w Teligi będą możliwe do podłączenia. Nie obowiązuje tu MPZP i koniecznością jest wystąpienie o warunki zabudowy- w czym możemy pomóc. W Studium Uwarunkowań jest to teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.
8min spacerkiem dotrzemy do szkoły, przedszkoli, sklepów czynnych 6-23, przystanków dwóch autobusów miejskich, kosmetyczki, stomatologa czy czego tam dusza zapragnie w końcu to NIEMCZ i to jego absolutne centrum!
Serdecznie zapraszam do spotkania na działce

z uśmiechami
Rafał Burdziński ;)


Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale też uzyskać BEZPŁATNIE finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Rafał Burdziński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa