Bydgoszcz, Adama Naruszewicza

lokalizacja: Bydgoszcz, Adama Naruszewicza

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę / m2

Opis nieruchomości

W sercu Bydgoszczy pojawiła się urzekająca przystań. Dosłownie i w przenośni. Tu miasto, rzeka i zieleń spotykają się na wyciągnięcie ręki. Położone bezpośrednio nad Brdą nowe apartamenty zapewniają spokój, wytchnienie i wszelkie udogodnienia ułatwiające życie w mieście. Łącznie z własną przystanią. Jeśli ktoś chce zaszyć się między miastem a rzeką, to tylko tutaj. Będziesz urzeczony.
Naturalny dostęp do rzeki to “znak firmowy” osiedla Urzecze. Po wyjściu z budynku już po kilku krokach znajdujesz się na urokliwym zielonym cyplu nad Brdą i wybierasz swoją ulubioną formę relaksu: kajak, spacer, karmienie kaczek z dzieckiem, zabawę z psem, podziwianie wschodu lub zachodu słońca albo lekturę książki na leżaku.

Lokalizacja
Na Urzeczu możesz się wyciszyć, a jednocześnie masz pod ręką wszystko, co potrzebne doży-cia: przedszkola i szkoły, placówki kulturalne, centrum handlowe, komunikację miejską, sta-cje miejskich rowerów i hulajnóg. Z osiedla łatwo dotrzesz w każdy zakątek miasta bez samo-chodu, a do centrum możesz się wybrać krótkim spacerkiem.

Okolica
Wśród wielu zalet Urzecza jest i taka: apartamenty nad Brdą zdecydowanie ułatwiają dostęp do kultury i rozrywki. Na spektakl do opery, film w multikinie czy kolację na Wyspie Młyńskiej możesz się wybrać po prostu pieszo – taki spacer nie zajmie więcej niż 10-12 minut. Mieszkając poza centrum miasta jesteś cały czas w centrum wydarzeń kulturalnych – i z przyjemnością wychodzisz im na spotkanie.

Udogodnienia
Na Urzeczu spokój można czerpać nie tylko z rzeki i zieleni. Jeśli tu zamieszkasz, czeka na Ciebie wiele praktycznych udogodnień. Podgrzewane wjazdy nie pozwolą na poślizg w zimie, strefa pocztowa ułatwi odbiór przesyłek kurierskich o wygodnej porze. Windę możesz przy-wołać już z apartamentu, zużycie wody i ciepła będziesz kontrolować na bieżąco dzięki spe-cjalnej aplikacji. Pomyśleliśmy też o miłośnikach wioseł - Urzecze ma nie tylko osiedlową przystań dla kajaków, ale i specjalne, indywidualne stanowiska do ich przechowywania

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży
SIMPLE DOM
TEL. 5000 2 8888

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Biuro Sprzedaży
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa