3 pokojowe mieszkanie w Fordonie

lokalizacja: Bydgoszcz, Produkcyjna

342 102 PLN

6 700 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nowe mieszkania w Fordonie 
Osiedle forDOM to zupełnie nowe miejsce w Fordonie, w którym warto zamieszkać. Miejsce to powstaje z myślą o wszystkich, którzy chcą mieszkać w Fordonie wygodnie i bezpiecznie. Wybierając inwestycję przy ulicy Produkcyjnej w Bydgoszczy decydujesz się na nowoczesne mieszkania w dobrze zagospodarowanej okolicy Fordonu. W głębi osiedla gwarantującego spokój i ciszę, a jednocześnie blisko wszystkiego - szkół, terenów rekreacyjnych i kompleksowego zaplecza handlowo-usługowego. Idealne mieszkanie na start dla singla, wygodna opcja dla rodzin i bezpieczna perspektywa na przyszłość dla seniorów.  • Ogrodzony teren osiedla zwiększający poczucie bezpieczeństwa

  • Wygodne windy, które dowiozą Cię od hali garażowej, aż po ostatnie 7. piętro

  • Duże balkony, tarasy lub ogródki przy mieszkaniach, na których możesz przyjemnie wypoczywać

  • Hala garażowa z miejscami postojowymi, odrębne garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe, abyś mógł spokojnie zaparkować auto

  • Plac zabaw na terenie osiedla z myślą o radości najmłodszych.Termin zakończenia prac budowlanych: czerwiec 2022

Dla młodych
Idealna propozycja na start dla singli i młodych osób, którzy chcą się usamodzielnić i zamieszkać na swoim, cenią niezależność i wolność.

Dla rodzin
Wygodna opcja dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi, które poszukują mieszkania w nowoczesnym budownictwie i bezpiecznym osiedlu.

Dla seniorów
Bezpieczna perspektywa na przyszłość dla seniorów, którzy szukają wygodnego miejsca do życia - w budynku z windą, bez gazu i bez barier architektonicznych.

W pobliżu również ulubione miejsca:
Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku (5 km)
Myślęcinek (9 km)
Wielka Pętla Fordonu - trasa rekreacyjna u podnóża Fordońskich Górek


Posiadamy również oferty innych mieszkań na tej inwestycji (różne metraże, układy i kondygnacje) - zadzwoń 606 38 12 13

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA i FINANSOWANIA TRANSAKCJI
Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości, ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci finansowi są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat, co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Po dodatkowe szczegóły - zadzwoń - Beata Kluba 606 38 12 13

Każdy zainteresowany klient otrzyma bezpłatną pomoc przy finansowaniu . Na spotkaniu sprawdzimy BIK,i wybierzemy najlepszą ofertę spośród dwudziestu banków. Radzimy sobie ze wszystkimi rodzajami dochodów i pomożemy w zakupie mieszkania nawet gdy nie masz wkładu własnego!

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Beata Kluba
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa