Bydgoszcz, Górzyskowo, 3 pokoje, taras, hala garaż

lokalizacja: Bydgoszcz, Wojciecha Gersona

480 000 PLN

8 179 PLN / m2

Opis nieruchomości

W biurze Simple Dom polecam Państwu bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły z 2012 roku, przy ul. Gersona na bydgoskim Górzyskowie. Apartament ma łączną powierzchnię 58,69m2 (55,94m2 plus piwnica 2,74m2).
Mieszkanie składa się z:
• salonu z aneksem kuchennym
• pokoju dziecięcego
• sypialni
• łazienki z oknem
• przedpokoju
Ponadto do lokalu przynależy piwnica oraz miejscaepostojowe w hali garażowej pod budynkiem (płatne dodatkowo - 20.000,00 zł / za miejsce- zakup  miejsca jest obowiązkowy).
Lokal jest praktycznie gotowy do zamieszkania, może również spełniać funkcje inwestycyjne pod wynajem. W cenie pozostaje wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie jest wykończone i wyposażone w zabudowę kuchenną z dobrej klasy sprzętem AGD (zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, okap, mikrofalówka) oraz pojemne szafy w zabudowie w przedpokoju i sypialni. W oknach zamontowane są plisy oraz rolety zewnętrzne.
Wielkim atutem mieszkania jest taras z widokiem na teren zielony i plac zabaw.
Otoczenie: cicha, spokojna i rodzinna okolica. Osiedle wyposażone w bogatą infrastrukturę rekreacyjną dla najmłodszych i nie tylko - liczne place zabaw, boisko, siłownie zewnętrzne, skatepark i tereny zielone. Osiedle jest monitorowane. Znajduje się w doskonałej lokalizacji. W bliskiej odległości przedszkole, szkoła, sklepy, punkty usługowe. Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską z pozostałą częścią miasta.
Mieszkanie aktualnie jest wynajmowane. Najemca od kilku lat ten sam. Umowa z jednomiesięcznym wypowiedzeniem.

Zapraszam na prezentację (możliwa do umówienia z 2-3 dniowym wyprzedzeniem).
Paweł Sujkowski
795824485
pawel@simpledom.com.pl

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Paweł Sujkowski
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa