Przestronne 3 pokoje, ul. Gdańska , 2 balkony

lokalizacja: Bydgoszcz, Gdańska

562 500 PLN

7 500 PLN / m2

Opis nieruchomości

Chciałbym Państwu zaprezentować piękne mieszkanie w dogodnej lokalizacji ( ul. Gdańska ) 

PRESTIŻ | BLISKOŚĆ ZIELENI | 2 SYPIALNIE | ODDZIELNA KUCHNIA I 75m2| LUKSUS

O APARTAMENCIE

Wnętrza tego apartamentu cechuje nowoczesny ekskluzywny wystrój, w którym klasyka współgra z nowoczesnością, a naturalne materiały nadają mu ciepła.
Powierzchnia 75 m2 to przestrzeń podzielona na:
• hol główny z miejscem na odzież wierzchnią 8m2
• salon 
• sypialnia
• łazienka z prysznicem oraz wanną
• pokój 
• oddzielna kuchnia
• balkon wschodni
• balkon zachodni 
Harmonijną atmosferę dopełniają wspomniane dwa balkony, które w niejeden letni wieczór będą miejscem spotkań z najbliższymi i przyjaciółmi.

WYKOŃCZENIE:

Inwestycja zapewnia swoim mieszkańcom komfort życia w ekskluzywnym, ale naturalnym, wydaniu: Wysokiej jakości panel oraz terakota na podłodze determinuje kolorystykę innych detali, takich jak fronty szafek czy spieki na ścianach, tak by kompozycja kolorystyczna ze sobą współgrała. Wykorzystanie uniwersalnego stylu w łazience, sprawia, że klasyczny styl wykończenia miesza się z nowoczesnością. Warto zwrócić również uwagę, na takie detale jak sprzęty AGD które idealnie komponują się w minimalistyczną estetykę wnętrza.
Właściciel zdecydował się na połączenie klasycznej bieli oraz szarości, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.
W końcu całemu blaskowi nadają przemyślane nowoczesne instalacje oświetlenia.


LOKALIZACJA

Prestiżowa lokalizacja pozwala na korzystanie z wszelkich dóbr jakie oferuje Bydgoszcz w zasadzie na wyciągnięcie ręki.
Do pełni harmonii w życiu niezbędna jest bliskość natury, warunki do spokojnego wypoczynku, relaksu i zadumy. Sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego - Myślęcinek stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą, sztuką i rozrywką.
Zespół parkowy wraz z otoczeniem uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc spacerowych w Bydgoszczy. Zachwyca zielenią i harmonijnie wplecioną weń architekturą. Leśne jako dzielnica ściśle połączona z z Centrum, oferuje zalety miasta otwartego ona różnorodność, dynamicznie się rozwijającej i pulsującej życiem kulturalnym. Cieszy się dużym uznaniem i uchodzi za jedno z najlepszych miejsc do życia, oferując swoim mieszkańcom możliwość wszechstronnego rozwoju.

INFORMACJE DODATKOWE:
Do apartamentu należ obowiązkowo dokupić jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł
Czynsz około 600 zł
Dostępne od 1 lipca ( aktualnie mieszkanie jest wynajmowane)

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA I FINANSOWANIA TRANSAKCJI

Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.


Zapraszam na prezentację.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon, Mateusz 607 801 743

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Mateusz Skowroński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa