Garbary M3 z dwoma balkonami 42m2

lokalizacja: Bydgoszcz

333 222 PLN

7 900 PLN / m2

Opis nieruchomości

Posiadam w sprzedaży wszystkie mieszkania w tej inwestycji w różnych układach.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapraszam do kontaktu 695 921 217

Prezentowane mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni z której również można wyjść na balkon oraz przestronnej łazienki.

Cenisz sobie ciszę i spokój? Interesuje Cię zakup mieszkania w niskiej zabudowie z ogródkiem lub balkonem? W doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum? W inwestycji z terminem przekazania kluczy przewidzianym na trzeci kwartał przyszłego roku?
Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź jest twierdząca to możliwe, że nasza najnowsza realizacja jest właśnie dla Ciebie.

„Kolorowe Garbary” to kompleks 2 budynków, w których powstaną łącznie 84 mieszkania. 6 mieszkań znajdować się będzie w nowo wzniesionej kamienicy, która wypełni pierzeję od ulicy Garbary. W drugim budynku w kształcie litery L powstanie 78 mieszkań.

Lokale na parterze w standardzie wyposażone są w rolety zewnętrzne. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki przeznaczone do wyłącznego korzystania przez właścicieli, apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadają natomiast balkony lub tarasy.
Pod budynkiem zaprojektowany został wielostanowiskowy garaż podziemny, dodatkowo na zewnętrznym patio wyznaczonych zostało kilka miejsc postojowych. W większym budynku wykonane zostały komórki lokatorskie, które zlokalizowane będą w hali garażowej i na wszystkich kondygnacjach.

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki oświaty. Z przystanków komunikacji miejskiej oddalonych od inwestycji o kilkadziesiąt metrów dojedziemy w każdy zakątek miasta.

Teren inwestycji zostanie całkowicie zagospodarowany, włączając w to ciągi pieszo-jezdne, tereny zielone i plac zabaw.

Zapraszam do kontaktu 695 921 217

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Michał Kutryb
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa