Wykończone, nowy budynek, 2 piętro, centrum

lokalizacja: Bydgoszcz

355 000 PLN

9 922 PLN / m2

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie w świeżo oddanym do użytku budynku na nowo powstającym osiedlu "Industria" w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze budynku wyposażonego w windę.

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI

- salon z aneksem kuchennym 16,44m2
- sypialnia 9,9m2
- przedpokój 4,1m2
- łazienka 3,88m2
Przynależy do niego też balkon 4,97m2

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, na podłodze panele i terakota, na ścianach gładzie i glazura. Łazienka kompletnie wyposażona, w aneksie kuchennym pas roboczy i przygotowanie pod zabudowę.

BUDYNEK ORAZ LOKALIZACJA:

"Nowe budownictwo w Bydgoszczy, nadąża za europejskimi trendami. Osiedle Industria położone jest w samym centrum Bydgoszczy. Loftowy charakter i spójna architektura to oryginalne cechy nowej inwestycji Grupy Moderator.

Na terenie prawie 5 hektarów, w trójkącie wyznaczonym przez ulice: Rycerską, Świecką i Pomorską powstaje w Bydgoszczy nowe osiedle i 1500 mieszkań z możliwością instalacji systemu inteligentnego zarządzania. Naturalną bramę do osiedla stanowi dawny budynek dworca towarowego, który zostanie poddany pełnej rewitalizacji i zyska nowe funkcje: mieszkalne i użytkowe."


Serdecznie zapraszam na prezentację !BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU TWOJEGO MIESZKANIA I FINANSOWANIA TRANSAKCJI
Pomagamy nie tylko przejść bezpiecznie przez proces zakupu nieruchomości ale też uzyskać finansowanie na najkorzystniejszych warunkach. Nasi eksperci są specjalistami działającymi na bydgoskim rynku od lat co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość obsługi.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Simple Dom

Piotr Kaleta
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa